Wie is wie

Algemeen

FM

Directeur

Frances Martens

frances.martens@ivv-gent.be

HN

Adjunct-directeur opleidingen - 18-jarigen (pedagogisch)

Hilde Naessens

hilde.naessens@ivv-gent.be

DM

Adjunct-directeur opleidingen + 18-jarigen (pedagogisch)

Debbie Mouton

debbie.mouton@ivv-gent.be

FD

Adjunct-directeur (financieel-logistiek)

Filip Dhondt

filip.dhondt@ivv-gent.be

B

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding@ivv-gent.be

Molenaarsstraat Gent Secundair

LH

Contactpersoon 1ste graad

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

BD

Contactpersoon 2de graad Sociale en Technische Wetenschappen​

Barbara Dehuisser

barbara.dehuisser@ivv-gent.be

KV

Contactpersoon 2de graad Verzorging-Voeding

Katheleen Van Herpe

katheleen.vanherpe@ivv-gent.be

VS

Contactpersoon 2de graad Verzorging-Voeding

Viviane Standaert

viviane.standaert@ivv-gent.be

IC

Contactpersoon 3de graad Sociale en Technische Wetenschappen

Imele Coryn

imele.coryn@ivv-gent.be

BD

Contactpersoon 3de graad Sociale en Technische Wetenscha​p​pen​

Bart Devos

bart.devos@ivv-gent.be

LH

Contactpersoon 3de graad Jeugd-en gehandicaptenzorg

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

HM

Contactpersoon 3de graad Verzorging

Heidi Moreels

heidi.moreels@ivv-gent.be

EL

Contactpersoon Se-n-Se Integrale Veiligheid en specialisatiejaar Veiligheidsberoepen

Efien Ledure

efien.ledure@ivv-gent.be

DD

Contactpersoon Thuis- en Bejaardenzorg en Kinderzorg, Kinderbegeleider duaal en Zorgkundige duaal

Delphine Decherf

delphine.decherf@ivv-gent.be

WV

Contactperoon Leefgroepenwerking

Wendy Verlinde

leefgroepenwerking@ivv-gent.be

CT

Stagecoördinator secundair

Cindy Theuns

cindy.theuns@ivv-gent.be

SD

Zorgcoördinator

Sally Didden

sally.didden@ivv-gent.be

SR

Leerlingenbegeleider 1ste graad

Stijn Rooms

stijn.rooms@ivv-gent.be

SM

Leerlingenbegeleider 1ste graad en 2de graad TSO

Sofie Mestdagh

sofie.mestdagh@ivv-gent.be

KM

Leerlingenbegeleider 2de graad BSO, 3de graad STW en 6 JGZ

Koen Magerman

koen.magerman@ivv-gent.be

SV

Leerlingenbegeleider 3de graad BSO en 5 JGZ

Sybille Van Hoorebeke

sybille.vanhoorebeke@ivv-gent.be

FD

Studentenbegeleider 7BSO KZ​ ​, 7BSO TBZ en Se-n-Se opleiding LGW

Frauke De Weerdt

frauke.deweerdt@ivv-gent.be

SS

Studentenbegeleider 7BSO Veiligheidsberoepen en Se-n-Se opleiding Integrale Veiligheid​

Séverine Suarez

severine.suarez@ivv-gent.be

IR

CLB-medewerker 1ste graad, 2de graad TSO en BSO en 3de graad BSO

Isabelle Rodts

isabelle.rodts@vclbgent.be

JL

CLB-medewerker 3de graad TSO

Janne Lassuyt

janne.lassuyt@vclbgent.be

Molenaarsstraat Gent HBO Verpleegkunde

ED

Campusverantwoordelijke

Els De Kock

els.dekock@ivv-gent.be

TG

Algemeen stagecoördinator HBO Verpleegkunde

Tine Gillebert

tine.gillebert@ivv-gent.be

DV

stagecoördinator

Dorien Van Caenegem

dorien.vancaenegem@ivv-gent.be

Guislain Gent – Geestelijke gezondheidszorg

LM

Campusverantwoordelijke

Leen Mullie

leen.mullie@ivv-gent.be

Eeklo

LD

Campusverantwoordelijke

Lies De Moor

lies.demoor@ivv-gent.be

Oudenaarde

Zottegem

NB

Campusverantwoordelijke

Nancy Baekelandt

nancy.baekelandt@ivv-gent.be