Wie is wie

Algemeen

DM

Algemeen directeur

Debbie Mouton

debbie.mouton@ivv-gent.be

SV

Adjunct-directeur eerste graad (pedagogisch)

Sabine Van Maldergem

sabine.vanmaldergem@ivv-gent.be

HN

Adjunct-directeur 2de en 3de graad (pedagogisch)

Hilde Naessens

hilde.naessens@ivv-gent.be

MD

Adjunct-directeur 3de graad Defensie en Veiligheid, 7de jaren en Se-n-Se (pedagogisch)

Mieke De Smet

mieke.desmet@ivv-gent.be

FD

Adjunct-directeur (financieel-logistiek)

Filip Dhondt

filip.dhondt@ivv-gent.be

B

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding@ivv-gent.be

IH

Vormingscentrum IVV

Inneke Huez

inneke.huez@ivv-gent.be

AD

Smartschoolbeheerder secundair

Anniek De Block

anniek.deblock@ivv-gent.be

WG

Smartschoolbeheerder HBO Verpleegkunde

Wouter Galle

wouter.galle@ivv-gent.be

O

Ouderraad

Ouderraad

ouderraad@ivv-gent.be

Molenaarsstraat Gent

WV

Opleidingsverantwoordelijke 1ste graad A en B-stroom

Wout Vereecken

wout.vereecken@ivv-gent.be

LH

Opleidingsverantwoordelijke 2de graad D-finaliteit (HW en MWW)

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

Sd

Opleidingsverantwoordelijke 2de graad D/A-finaliteit (MW)

Sara den Blauwen

sara.denblauwen@ivv-gent.be

DD

Opleidingsverantwoordelijke 2de graad A-finaliteit (ZW)

Delphine Decherf

delphine.decherf@ivv-gent.be

LH

Opleidingsverantwoordelijke 3de graad D-finaliteit (HW en WW)

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

Sd

Opleidingsverantwoordelijke 3de graad D/A-finaliteit (GZ en OB)

Sara den Blauwen

sara.denblauwen@ivv-gent.be

DD

Opleidingsverantwoordelijke 3de graad A-finaliteit (BO en AWZW)

Delphine Decherf

delphine.decherf@ivv-gent.be

CT

Stagecoördinator secundair

Cindy Theuns

cindy.theuns@ivv-gent.be

ER

Zorgcoördinator

Els Ravelingien

els.ravelingien@ivv-gent.be

MB

Leerlingenbegeleider 1ste graad

Marie Brepoels

marie.brepoels@ivv-gent.be

FT

Leerlingenbegeleider 1ste graad

Ferah Taskin

ferah.taskin@ivv-gent.be

EW

Leerlingenbegeleider 2de graad MWW, HW en MW

Elke Wylleman

elke.wylleman@ivv-gent.be

ER

Leerlingenbegeleider 2de graad ZW

Els Ravelingien

els.ravelingien@ivv-gent.be

SV

Leerlingenbegeleider 5BO, 5AWZW, 6VZ, 6JGZ

Sybille Van Hoorebeke

sybille.vanhoorebeke@ivv-gent.be

SD

Leerlingenbegeleider 5GZ en 5OB

Sally Didden

sally.didden@ivv-gent.be

SM

Leerlingenbegeleider 5HW, 5WW en 6STW

Sofie Mestdagh

sofie.mestdagh@ivv-gent.be

IR

CLB-medewerker 1ste graad B-stroom, 2de graad en 3de graad A-finaliteit + 7de jaren

Isabelle Rodts

isabelle.rodts@vclbgent.be

HC

CLB-medewerker 1ste graad A-stroom, 2de en 3de graad D- en D/A-finaliteit, LGW, InV, VeB

Haike Cornelissen

haike.cornelissen@vclbgent.be

N

Brugfiguur 1ste graad

Nazar Öztorun

nazar.oztorun@ivv-gent.be

Guislain Gent – secundair en 7de jaren

EL

Opleidingsverantwoordelijke 3de graad D/A-finaliteit (Defensie en Veiligheid)

Efien Ledure

efien.ledure@ivv-gent.be

EL

Opleidingsverantwoordelijke Se-n-Se Integrale Veiligheid en specialisatiejaar Veiligheidsberoepen

Efien Ledure

efien.ledure@ivv-gent.be

SV

Opleidingsverantwoordelijke Thuis- en Bejaardenzorg en Verzorgende/Zorgkundige duaal

Sophie Vandermarlière

sophie.vandermarliere@ivv-gent.be

SV

Opleidingsverantwoordelijke Kinderzorg en Kinderbegeleider duaal

Sophie Vandermarlière

sophie.vandermarliere@ivv-gent.be

SV

Se-n-se Leefgroepenwerking

Sophie Vandermarlière

sophie.vandermarliere@ivv-gent.be

SV

7de voorbereidend jaar Hoger Onderwijs (Naamloos leerjaar)

Sophie Vandermarlière

vho@ivv-gent.be

KM

Studentenbegeleider 7KZ​ (+duaal)​, 7TBZ (+duaal) en VHO

Karen Meganck

karen.meganck@ivv-gent.be

KL

Studentenbegeleider Defensie en Veiligheid, Leefgroepenwerking, Int. veiligheid, Veiligheidsberoepen

Karlien Lowie

karlien.lowie@ivv-gent.be

Rabot Gent

HS

Campusverantwoordelijke

Han Steyaert

han.steyaert@ivv-gent.be

SV

Stagecoördinator Basisverpleegkunde

Sandra Van Acker

sandra.vanacker@ivv-gent.be

LE

Zorgcoördinator graduaat Basisverpleegkunde

Laurien Eylenbosch

laurien.eylenbosch@ivv-gent.be

Guislain Gent – Geestelijke gezondheidszorg

MD

Campusverantwoordelijke

Mieke De Smet

mieke.desmet@ivv-gent.be

KD

Stagecoördinator Basisverpleegkunde

Kristel Derez

kristel.derez@ivv-gent.be

LM

Studentenbegeleider

Leen Mullie

leen.mullie@ivv-gent.be

Eeklo

MD

Campusverantwoordelijke

Michiel De Schepper

michiel.deschepper@ivv-gent.be

IC

Stagecoördinator Basisverpleegkunde

Ine Cloet

ine.cloet@ivv-gent.be

LD

Studentenbegeleider

Lotte De Troyer

lotte.detroyer@ivv-gent.be

Oudenaarde

JD

Campusverantwoordelijke

Julie De Somere

julie.desomere@ivv-gent.be

IV

Stagecoördinator Basisverpleegkunde

Inge Vancoppenolle

inge.vancoppenolle@ivv-gent.be

FD

Studentenbegeleider

Frauke De Weerdt

frauke.deweerdt@ivv-gent.be

Zottegem

IV

Campusverantwoordelijke

Inge Vancoppenolle

inge.vancoppenolle@ivv-gent.be

KV

Campusverantwoordelijke

Kim Van Den Bossche

kim.vandenbossche@ivv-gent.be

IV

Stagecoördinator Basisverpleegkunde

Inge Vancoppenolle

inge.vancoppenolle@ivv-gent.be

FD

Studentenbegeleider

Frauke De Weerdt

frauke.deweerdt@ivv-gent.be