Wie is wie

Algemeen

DM

Directeur

Debbie Mouton

debbie.mouton@ivv-gent.be

HN

Adjunct-directeur opleidingen - 18-jarigen (pedagogisch)

Hilde Naessens

hilde.naessens@ivv-gent.be

ID

Adjunct-directeur opleidingen + 18-jarigen (pedagogisch)

Isabel De Wilde

isabel.dewilde@ivv-gent.be

FD

Adjunct-directeur (financieel-logistiek)

Filip Dhondt

filip.dhondt@ivv-gent.be

B

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding@ivv-gent.be

ID

Vormingscentrum IVV

Isabel De Wilde

isabel.dewilde@ivv-gent.be

AD

Smartschoolbeheerder secundair

Anniek De Block

anniek.deblock@ivv-gent.be

BS

Smartschoolbeheerder HBO Verpleegkunde

Bert Schollaert

bert.schollaert@ivv-gent.be

O

Ouderraad

Ouderraad

ouderraad@ivv-gent.be

Molenaarsstraat Gent Secundair

JD

Contactpersoon 1ste graad

Jessica Deprez

jessica.deprez@ivv-gent.be

BD

3de jaar Humane Wetenschappen, Maatschappij- en Welzijnswetenschappen en Maatschappij en Welzijn

Barbara Dehuisser

barbara.dehuisser@ivv-gent.be

BD

4de jaar Sociale en Technische Wetenschappen

Barbara Dehuisser

barbara.dehuisser@ivv-gent.be

VS

3de jaar Zorg en Welzijn

Viviane Standaert

viviane.standaert@ivv-gent.be

KV

4de jaar Verzorging-Voeding

Katheleen Van Herpe

katheleen.vanherpe@ivv-gent.be

IC

5de jaar Sociale en Technische Wetenschappen

Imele Coryn

imele.coryn@ivv-gent.be

Sd

6de jaar Sociale en Technische Wetenscha​p​pen​

Sara den Blauwen

sara.denblauwen@ivv-gent.be

LH

3de graad Jeugd-en gehandicaptenzorg

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

HM

3de graad Verzorging

Heidi Moreels

heidi.moreels@ivv-gent.be

CT

Stagecoördinator secundair

Cindy Theuns

cindy.theuns@ivv-gent.be

SD

Zorgcoördinator

Sally Didden

sally.didden@ivv-gent.be

MB

Leerlingenbegeleider 1ste graad

Marie Brepoels

marie.brepoels@ivv-gent.be

DD

Leerlingenbegeleider 3de jaar ZW en 4de jaar Verzorging-Voeding

Delphine Decherf

delphine.decherf@ivv-gent.be

SM

Leerlingenbegeleider 3de jaar HW, MWW, MW en 4de jaar STW

Sofie Mestdagh

sofie.mestdagh@ivv-gent.be

KM

Leerlingenbegeleider 3de graad STW

Koen Magerman

koen.magerman@ivv-gent.be

SV

Leerlingenbegeleider 3de graad Verzorging en 3de graad JGZ

Sybille Van Hoorebeke

sybille.vanhoorebeke@ivv-gent.be

IR

CLB-medewerker 1ste graad, 2de graad en 3de graad Verzorging

Isabelle Rodts

isabelle.rodts@vclbgent.be

JL

CLB-medewerker 3de graad TSO

Janne Lassuyt

janne.lassuyt@vclbgent.be

FT

Brugfiguur 1ste graad

Ferah Taskin

ferah.taskin@ivv-gent.be

Guislain Gent – secundair en Se-n-Se

EL

5de jaar Defensie en Veiligheid

Efien Ledure

efien.ledure@ivv-gent.be

EL

Se-n-Se Integrale Veiligheid en specialisatiejaar Veiligheidsberoepen

Efien Ledure

efien.ledure@ivv-gent.be

SV

Thuis- en Bejaardenzorg en Verzorgende/Zorgkundige duaal

Sophie Vandermarlière

sophie.vandermarliere@ivv-gent.be

SV

Kinderzorg en Kinderbegeleider duaal

Sophie Vandermarlière

sophie.vandermarliere@ivv-gent.be

SV

Se-n-se Leefgroepenwerking

Sophie Vandermarlière

sophie.vandermarliere@ivv-gent.be

SV

Voorbereidend jaar hoger onderwijs

Sarah Verpoest

sarah.verpoest@ivv-gent.be

KM

Studentenbegeleider Defensie en Veiligheid en VHO

Karen Meganck

karen.meganck@ivv-gent.be

FD

Studentenbegeleider 7KZ​ (+duaal)​, 7TBZ (+duaal) en Se-n-Se LGW

Frauke De Weerdt

frauke.deweerdt@ivv-gent.be

SS

Studentenbegeleider 7BSO Veiligheidsberoepen en Se-n-Se opleiding Integrale Veiligheid​

Séverine Suarez

severine.suarez@ivv-gent.be

Molenaarsstraat Gent HBO Verpleegkunde

ED

Campusverantwoordelijke

Els De Kock

els.dekock@ivv-gent.be

TG

Algemeen stagecoördinator HBO Verpleegkunde

Tine Gillebert

tine.gillebert@ivv-gent.be

LR

Studentenbegeleider

Lisa Reynhout

lisa.reynhout@ivv-gent.be

Guislain Gent – Geestelijke gezondheidszorg

LM

Campusverantwoordelijke

Leen Mullie

leen.mullie@ivv-gent.be

Eeklo

LD

Campusverantwoordelijke

Lies De Moor

lies.demoor@ivv-gent.be

LR

Studentenbegeleider

Lisa Reynhout

lisa.reynhout@ivv-gent.be

Oudenaarde

NB

Campusverantwoordelijke

Nancy Baekelandt

nancy.baekelandt@ivv-gent.be

Zottegem

NB

Campusverantwoordelijke

Nancy Baekelandt

nancy.baekelandt@ivv-gent.be