Wie is wie

Algemeen

FM

Directeur

Frances Martens

frances.martens@ivv-gent.be

HN

Adjunct-directeur opleidingen - 18-jarigen (pedagogisch)

Hilde Naessens

hilde.naessens@ivv-gent.be

DM

Adjunct-directeur opleidingen + 18-jarigen (pedagogisch)

Debbie Mouton

debbie.mouton@ivv-gent.be

FD

Adjunct-directeur (financieel-logistiek)

Filip Dhondt

filip.dhondt@ivv-gent.be

B

Boekhouding

Boekhouding

boekhouding@ivv-gent.be

Molenaarsstraat Gent Secundair

IR

CLB-medewerker 2de - 3de graad BSO en 2de graad TSO

Isabelle Rodts

isabelle.rodts@vclbgent.be

KM

CLB-medewerker 3de graad TSO

Kristien Mareen

kristien.mareen@vclbgent

OS

Leerlingbegeleider 2de graad TSO

Orphée Sys

orphee.sys@ivv-gent.be

SV

Leerlingenbegeleider 2de en 3de graad BSO

Sybille Van Hoorebeke

sybille.vanhoorebeke@ivv-gent.be

KV

Leerlingenbegeleider 3de graad TSO

Katelijne Verbeeck

katelijne.verbeeck@ivv-gent.be

FD

Studentenbegeleider 7BSO KZ​ ​, 7BSO TBZ en Se-n-Se opleiding LGW

Frauke De Weerdt

frauke.deweerdt@ivv-gent.be

SS

Studentenbegeleider 7BSO Veiligheidsberoepen en Se-n-Se opleiding Integrale Veiligheid​

Séverine Suarez

severine.suarez@ivv-gent.be

LH

Teamcoach 1ste graad

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

BD

Opleidings- en leerlingcoördinator 2de graad Sociale en Technische Wetenschappen​

Barbara Dehuisser

barbara.dehuisser@ivv-gent.be

AD

Leerlingencoördinator 3de graad Sociale en Technische Wetenschappen

Annelies De Durpel

annelies.dedurpel@ivv-gent.be

AD

Opleidingscoördinator 3de graad Sociale en Technische Wetenscha​p​pen​

Ann De Maeyer

ann.demaeyer@ivv-gent.be

KV

Opleidings- en leerlingcoördinator 2de graad Verzorging-Voeding en 3de graad Verzorging

Katheleen Van Herpe

katheleen.vanherpe@ivv-gent.be

LH

Opleidings- en leerlingcoördinator 3de graad JGZ en Se-n-Se LGW

Lieselot Himpe

lieselot.himpe@ivv-gent.be

SV

Coördinator Se-n-Se Integrale Veiligheid en specialisatiejaar Veiligheidsberoepen

Sarah Verpoest

sarah.verpoest@ivv-gent.be

KM

Studentencoördinator Se-n-Se opleiding Integrale Veiligheid en 7BSO Veiligheidsberoepen​

Katrien Meersschaut

katrien.meersschaut@ivv-gent.be

SV

Opleidingscoördinator 7BSO Thuis- en Bejaardenzorg​​ en 7BSO Kinderzorg​

Sabine Van Maldergem

sabine.vanmaldergem@ivv-gent.be

RD

Studentencoördinator 7BSO Thuis- en Bejaardenzorg

Riet Demuyt

riet.demuyt@ivv-gent.be

KD

Studentencoördinator 7BSO Kinderzorg

Karen DeBoel

karen.deboel@ivv-gent.be

CT

Stagecoördinator secundair

Cindy Theuns

cindy.theuns@ivv-gent.be

Molenaarsstraat Gent

ED

Campusverantwoordelijke

Els De Kock

els.dekock@ivv-gent.be

TG

Stagecoördinator HBO Verpleegkunde

Tine Gillebert

tine.gillebert@ivv-gent.be

Guislain Gent – Geestelijke gezondheidszorg

LM

Campusverantwoordelijke

Leen Mullie

leen.mullie@ivv-gent.be

Eeklo

LD

Campusverantwoordelijke

Lies De Moor

lies.demoor@ivv-gent.be

Oudenaarde

MV

Campusverantwoordelijke

Marleen Van De Populiere

marleen.vandepopuliere@ivv-gent.be

Zottegem

NB

Campusverantwoordelijke

Nancy Baekelandt

nancy.baekelandt@ivv-gent.be